JOK.cat
Notícies
Merchandising
Contacte
Login
Registra't
o
accedeix
per a guardar els teus accessos directes.
Resultats de cerca per:
Busca una competició
FASE DE GRUPS LLIGA CATALANA FEMENINA (2024-25)
FASE DE GRUPS LLIGA CATALANA PLATA (2024-25)
NACIONAL CATALANA MASCULINA (2024-25)
NACIONAL CATALANA FEMENINA (2024-25)
1ª CATALANA GRUP A (2024-25)
1ª CATALANA GRUP B (2024-25)
2ª CATALANA GRUP A (2024-25)
2ª CATALANA GRUP B (2024-25)
2ª CATALANA GRUP C (2024-25)
PRIMERA CATALANA FEMENINA (2024-25)
FASE DE GRUPS FRIT RAVICH LLIGA CATALANA (2024-25)
LLIGA CATALANA PLATA (FASE GRUPS) (2023-24)
FASES FINALS LLIGA CATALANA PLATA (2023-24)
LLIGA CATALANA FEMENINA (FASE GRUPS) (2023-24)
FASE FINAL LLIGA CATALANA FEMENINA (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT FEM15 (2023-24)
FASE FINAL CCAT FEM15 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT FEM13 (2023-24)
FASE FINAL CCAT FEM13 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT FEM17 (2023-24)
FASE FINAL CCAT FEM17 (2023-24)
TERRITORIALS FEM15 (2023-24)
NACIONAL CATALANA MASCULINA (2023-24)
PLAYOFF NCAT MASCULINA (2023-24)
NACIONAL CATALANA FEMENINA (2023-24)
PLAYOFF NCAT FEMENINA (2023-24)
PLAYOUT NCAT FEMENINA (2023-24)
1ª CATALANA GRUP A (2023-24)
1ª CATALANA GRUP B (2023-24)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A NCAT (2023-24)
ELIMINATÒRIES DESCENS A 2CAT (2023-24)
2ª CATALANA GRUP A (2023-24)
2ª CATALANA GRUP B (2023-24)
2ª CATALANA GRUP C (2023-24)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A 1CAT (2023-24)
3ª CATALANA GRUP B (2023-24)
3ª CATALANA GRUP C (2023-24)
3ª CATALANA GRUP A (2023-24)
3ª CATALANA GRUP D (2023-24)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A 2CAT (2023-24)
PRIMERA CATALANA FEMENINA (2023-24)
ELIMINATÒRIA D'ASCENS A NCAT FEM (2023-24)
2ª CATALANA FEMENÍ GRUP A (2023-24)
2ª CATALANA FEMENÍ GRUP B (2023-24)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A 1CAT FEM (2023-24)
JÚNIOR OR 1 (2023-24)
JÚNIOR OR 2 (2023-24)
JÚNIOR OR 3 (2023-24)
JÚNIOR OR 4 (2023-24)
JÚNIOR OR 5 (2023-24)
JÚNIOR OR 6 (2023-24)
JÚNIOR OR RK1 (2023-24)
JÚNIOR OR CC1 (2023-24)
JÚNIOR OR CC2 (2023-24)
JÚNIOR OR P1 (2023-24)
JÚNIOR OR P2 (2023-24)
JÚNIOR OR P3 (2023-24)
JÚNIOR OR P4 (2023-24)
JÚNIOR PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
JÚNIOR PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2023-24)
JÚNIOR PREF 17 AL 20 CLASSIFICAT (2023-24)
JÚNIOR PREF 21 AL 24 CLASSIFICAT (2023-24)
JÚNIOR PLATA 1 (2023-24)
JÚNIOR PLATA 2 (2023-24)
JÚNIOR PLATA 3 (2023-24)
JÚNIOR PLATA 4 (2023-24)
JÚNIOR PLATA CF1 (2023-24)
JÚNIOR PLATA CF2 (2023-24)
JÚNIOR PLATA CC1 (2023-24)
JÚNIOR PLATA CC2 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT JÚNIOR (2023-24)
FASE FINAL CCAT JÚNIOR (2023-24)
JUVENIL OR 1 (2023-24)
JUVENIL OR 2 (2023-24)
JUVENIL OR 3 (2023-24)
JUVENIL OR 4 (2023-24)
JUVENIL OR 5 (2023-24)
JUVENIL OR 6 (2023-24)
JUVENIL OR 7 (2023-24)
JUVENIL OR 8 (2023-24)
JUVENIL OR RK 1 (2023-24)
JUVENIL OR RK2 (2023-24)
JUVENIL OR CC1 (2023-24)
JUVENIL OR CC2 (2023-24)
JUVENIL OR CC3 (2023-24)
JUVENIL OR P1 (2023-24)
JUVENIL OR P2 (2023-24)
JUVENIL OR P3 (2023-24)
JUVENIL OR P4 (2023-24)
JUVENIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
JUVENIL PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2023-24)
JUVENIL PREF 17E AL 20E CLASSIFICAT (2023-24)
JUVENIL PREF 21 AL 24 CLASSIFICAT (2023-24)
JUVENIL PLATA 1 (2023-24)
JUVENIL PLATA 2 (2023-24)
JUVENIL PLATA 3 (2023-24)
JUVENIL PLATA 4 (2023-24)
JUVENIL PLATA 5 (2023-24)
JUVENIL PLATA 6 (2023-24)
JUVENIL PLATA 7 (2023-24)
JUVENIL PLATA CF1 (2023-24)
JUVENIL PLATA CF2 (2023-24)
JUVENIL PLATA CF3 (2023-24)
JUVENIL PLATA CC1 (2023-24)
JUVENIL PLATA CC2 (2023-24)
JUVENIL PLATA CC3 (2023-24)
JUVENIL PLATA CF4 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT JUVENIL (2023-24)
FASE FINAL CCAT JUVENIL (2023-24)
INFANTIL OR 1 (2023-24)
INFANTIL OR 2 (2023-24)
INFANTIL OR 3 (2023-24)
INFANTIL OR 4 (2023-24)
INFANTIL OR 5 (2023-24)
INFANTIL OR 6 (2023-24)
INFANTIL OR 7 (2023-24)
INFANTIL OR 8 (2023-24)
INFANTIL OR 9 (2023-24)
INFANTIL OR 10 (2023-24)
INFANTIL OR P1 (2023-24)
INFANTIL OR P2 (2023-24)
INFANTIL OR P3 (2023-24)
INFANTIL OR P4 (2023-24)
INFANTIL OR CC1 (2023-24)
INFANTIL OR CC2 (2023-24)
INFANTIL OR CC3 (2023-24)
INFANTIL OR CC4 (2023-24)
INFANTIL OR RK1 (2023-24)
INFANTIL OR RK2 (2023-24)
INFANTIL OR RK3 (2023-24)
INFANTIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
INFANTIL PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2023-24)
INFANTIL PREF 17 AL 20 CLASSIFICAT (2023-24)
INFANTIL PREF 21 AL 24 CLASSIFICAT (2023-24)
INFANTIL PLATA 1 (2023-24)
INFANTIL PLATA 2 (2023-24)
INFANTIL PLATA 3 (2023-24)
INFANTIL PLATA 4 (2023-24)
INFANTIL PLATA 5 (2023-24)
INFANTIL PLATA 6 (2023-24)
INFANTIL PLATA 7 (2023-24)
INFANTIL PLATA 8 (2023-24)
INFANTIL PLATA 9 (2023-24)
INFANTIL PLATA 10 (2023-24)
INFANTIL PLATA 11 (2023-24)
INFANTIL PLATA 12 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF1 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF2 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF3 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF4 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF5 (2023-24)
INFANTIL PLATA CF6 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC1 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC2 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC3 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC4 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC5 (2023-24)
INFANTIL PLATA CC6 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT INFANTIL (2023-24)
FASE FINAL CCAT INFANTIL (2023-24)
TERRITORIALS INFANTIL (2023-24)
FASES FINALS (2023-24)
ALEVÍ OR 1 (2023-24)
ALEVÍ OR 2 (2023-24)
ALEVÍ OR 3 (2023-24)
ALEVÍ OR 4 (2023-24)
ALEVÍ OR 5 (2023-24)
ALEVÍ OR 6 (2023-24)
ALEVÍ OR 7 (2023-24)
ALEVÍ OR 8 (2023-24)
ALEVÍ OR 9 (2023-24)
ALEVÍ OR RK1 (2023-24)
ALEVÍ OR RK2 (2023-24)
ALEVÍ OR RK3 (2023-24)
ALEVÍ OR CC1 (2023-24)
ALEVÍ OR CC2 (2023-24)
ALEVÍ OR CC3 (2023-24)
ALEVÍ OR P1 (2023-24)
ALEVÍ OR P2 (2023-24)
ALEVÍ OR P3 (2023-24)
ALEVÍ OR P4 (2023-24)
ALEVÍ PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
ALEVÍ PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2023-24)
ALEVÍ PREF 17 AL 20 CLASSIFICAT (2023-24)
ALEVÍ PREF 21 AL 24 CLASSIFICAT (2023-24)
ALEVÍ PLATA 1 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 2 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 3 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 4 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 5 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 6 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 7 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 8 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 9 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 10 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 11 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 12 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 13 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 14 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 15 (2023-24)
ALEVÍ PLATA 16 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC1 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC2 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC3 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC4 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC5 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC6 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC7 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CC8 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF1 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF2 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF3 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF4 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF5 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF6 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF7 (2023-24)
ALEVÍ PLATA CF8 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT ALEVÍ (2023-24)
FASE FINAL CCAT ALEVÍ (2023-24)
FEM 17 A (2023-24)
FEM 17 B (2023-24)
FEM 17 C (2023-24)
FEM 17 P1 (2023-24)
FEM 17 P2 (2023-24)
FEM 17 C1 (2023-24)
FEM 17 C2 (2023-24)
FEM17 PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
FASES FINALS COPA CATALANA FEM17 (2023-24)
FEM 15 A (2023-24)
FEM 15 B (2023-24)
FEM 15 C (2023-24)
FEM 15 D (2023-24)
FEM 15 E (2023-24)
FEM 15 P1 (2023-24)
FEM 15 P2 (2023-24)
FEM 15 C1 (2023-24)
FEM 15 C2 (2023-24)
FEM 15 C3 (2023-24)
FEM15 PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
FASES FINALS COPA CATALANA FEM15 (2023-24)
FEM 13 OR A (2023-24)
FEM 13 OR B (2023-24)
FEM 13 P1 (2023-24)
FEM 13 P2 (2023-24)
FEM 13 P3 (2023-24)
FEM 13 OR CC1 (2023-24)
FEM13 PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
FEM 13 PLATA A (2023-24)
FEM 13 PLATA B (2023-24)
FEM 13 PLATA C (2023-24)
FEM 13 PL1 CC (2023-24)
FEM 13 PL2 CC (2023-24)
FEM 13 PL3 CC (2023-24)
FEM 13 RK 1 (2023-24)
FEM 13 RK 2 (2023-24)
FEM 11 A (2023-24)
FEM 11 B (2023-24)
FEM 11 C (2023-24)
FEM 11 D (2023-24)
FEM 11 P1 (2023-24)
FEM 11 P2 (2023-24)
FEM 11 C1 (2023-24)
FEM 11 C2 (2023-24)
FEM 11 C3 (2023-24)
FEM11 PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
FASES FINALS COPA CATALANA FEM11 (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT FEM11 (2023-24)
FASE FINAL CCAT FEM11 (2023-24)
MINIFEM A (2023-24)
MINIFEM B (2023-24)
2ª FASE MINIFEM GRUP 1 (2023-24)
2ª FASE MINIFEM GRUP 2 (2023-24)
3ª FASE MINIFEM GRUP 2 (2023-24)
3ª FASE MINIFEM GRUP 1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 2 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 3 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 4 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 5 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR 6 (2023-24)
BCN BENJAMI PLATA 1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 2 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 3 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 4 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 5 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 6 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 7 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 8 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 9 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 10 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA 11 (2023-24)
GIRONA BENJAMÍ OR (2023-24)
GIRONA BENJAMÍ PLATA FASE 2 GRUP B (2023-24)
GIRONA BENJAMÍ PLATA FASE 2 GRUP C (2023-24)
GIRONA BENJAMÍ PLATA FASE 2 GRUP A (2023-24)
LLEIDA BENJAMI GRUP 1 1A FASE (2023-24)
LLEIDA BENJAMI GRUP 2 1A FASE (2023-24)
LLEIDA BENJAMÍ PLATA 2A FASE (2023-24)
LLEIDA BENJAMÍ OR 2A FASE (2023-24)
1ª FASE BENJAMI TARRAGONA GRUP A (2023-24)
1ª FASE BENJAMI TARRAGONA GRUP B (2023-24)
2ª FASE BENJAMI OR TARRAGONA (2023-24)
2ª FASE BENJAMI PLATA TARRAGONA (2023-24)
TROBADES BENJAMÍ OR (2023-24)
FINALS COPA INTERTERRITORIAL (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR P1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR P2 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR P3 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR P4 (2023-24)
BENJAMÍ PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2023-24)
BENJAMÍ PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2023-24)
BENJAMÍ PREF 17E AL 20E CLASSIFICAT (2023-24)
BENJAMÍ PREF 21E AL 24E CLASSIFICAT (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR COPA BCN 1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ OR COPA BCN 2 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 3 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 5 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 6 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 7 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA BCN 8 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 1 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 2 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 3 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 4 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 5 (2023-24)
BCN BENJAMÍ PLATA COPA FCP 6 (2023-24)
FASE DE GRUPS CAMPIONAT BCN BENJAMÍ (2023-24)
FASES FINALS CAMPIONAT BCN BENJAMÍ (2023-24)
FASE DE GRUPS CCAT BENJAMÍ (2023-24)
FASES FINALS CCAT BENJAMÍ (2023-24)
COPA BARCELONA BENJAMÍ QUARTS DE FINAL I SEMIFINAL (2023-24)
COPA BARCELONA BENJAMÍ FASES FINALS (2023-24)
Sense Filtre Fase o Grup (2023-24)
COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ QUARTS DE FINAL I SEMIS (2023-24)
COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ FASES FINALS (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 2 (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 3 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 2 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 3 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 4 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 5 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 6 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 7 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 8 (2023-24)
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI BRONZE 2 (2023-24)
BCN PREBENJAMI BRONZE 3 (2023-24)
GIRONA PREBENJAMÍ OR FASE 2 GRUP A (2023-24)
GIRONA PREBENJAMÍ OR FASE 2 GRUP B (2023-24)
GIRONA PREBENJAMÍ OR FASE FINAL TRIANGULAR (2023-24)
GIRONA PREBENJAMÍ PLATA FASE 2 GRUP A (2023-24)
GIRONA PREBENJAMÍ PLATA FASE 2 GRUP B (2023-24)
LLEIDA PREBENJAMI A 1A FASE (2023-24)
LLEIDA PREBENJAMI C 1A FASE (2023-24)
LLEIDA PREBENJAMI B 1A FASE (2023-24)
LLEIDA PREBENJAMÍ OR 2A FASE (2023-24)
LLEIDA PREBENJAMÍ PLATA 2A FASE (2023-24)
PREBENJAMI TARRAGONA GRUP A (2023-24)
2ª FASE PREBENJAMI OR TARRAGONA (2023-24)
PREBENJAMI TARRAGONA GRUP B (2023-24)
2ª FASE PREBENJAMI PLATA TARRAGONA (2023-24)
PREBENJAMI TARRAGONA GRUP C 1 (2023-24)
PREBENJAMI TARRAGONA GRUP C 2 (2023-24)
2ª FASE PREBENJAMI BRONZE TARRAGONA (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 2 (2023-24)
BCN PREBENJAMI OR 3 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 2 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 3 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 4 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 5 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 6 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 7 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 8 (2023-24)
BCN PREBENJAMI PLATA 9 (2023-24)
BCN PREBENJAMI BRONZE 1 (2023-24)
BCN PREBENJAMI BRONZE 2 (2023-24)
LCV GRUP A (2023-24)
LCV GRUP B1 (2023-24)
LCV GRUP B2 (2023-24)
FINAL A 4 LCV (2023-24)
ELIMINATÒRIES ASCENS LCV (2023-24)
LLIGA MASTER 50 (2023-24)
FGRUPS FRIT RAVICH LLIGA CATALANA (2023-24)
F4 FRIT RAVICH LLIGA CATALANA (2023-24)
LLIGA CAT PLATA GRUP A (2022-23)
LLIGA CAT PLATA GRUP B (2022-23)
LLIGA CAT PLATA GRUP C (2022-23)
LLIGA CAT PLATA GRUP D (2022-23)
FASES FINALS LLIGA CATALANA PLATA (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
LLIGA CATALANA FEMENINA GRUP 1 (2022-23)
LLIGA CATALANA FEMENINA GRUP 3 (2022-23)
LLIGA CATALANA FEMENINA GRUP 2 (2022-23)
GOLDENCAT FEMENINA (2022-23)
FINAL (2022-23)
GOLDENCAT MASCULINA (2022-23)
FINAL (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM11 (2022-23)
CCAT FEM11 FASES FINALS (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM15 (2022-23)
CCAT FEM15 FASES FINALS (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM13 (2022-23)
CCAT FEM13 FASES FINALS (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM17 (2022-23)
CCAT FEM17 FASES FINALS (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
GOLDENCAT FEMENINA (2022-23)
FASE DE GRUPS GOLDEN CAT MASCULINA (2022-23)
FASES FINALS GOLDEN CAT MASCULINA (2022-23)
NACIONAL CATALANA MASCULINA A (2022-23)
NACIONAL CATALANA MASCULINA B (2022-23)
NCAT MASCULINA 2ª FASE GRUP 1 (2022-23)
NCAT MASCULINA 2ª FASE GRUP 2 (2022-23)
FASE DE REPESCA NCAT MASCULINA (2022-23)
PLAYOUT NCAT MASCULINA (2022-23)
PLAYOFF ASCENS NCAT MASCULINA (2022-23)
ELIMINATÒRIES 5È AL 8È CLASSIFICAT NCAT (2022-23)
ELIMINATÒRIA 9È I 10È CLASSIFICAT NCAT (2022-23)
Grup únic (2022-23)
NACIONAL CATALANA FEMENINA A (2022-23)
NACIONAL CATALANA FEMENINA B (2022-23)
NCAT FEMENINA 2ª FASE GRUP 1 (2022-23)
NCAT FEMENINA 2ª FASE GRUP 2 (2022-23)
FASE DE REPESCA NCAT FEMENINA (2022-23)
PLAYOUT NCAT FEMENINA (2022-23)
PLAYOFF ASCENS NCAT FEMENINA (2022-23)
ELIMINATÒRIES 5È AL 8È CLASSIFICAT NCAT FEM (2022-23)
ELIMINATÒRIES 9È AL 10È CLASSIFICAT NCAT FEM (2022-23)
ELIMINATÒRIES 11È AL 12È CLASSIFICAT NCAT FEM (2022-23)
Grup únic (2022-23)
PRIMERA CATALANA 1A (2022-23)
PRIMERA CATALANA 1B (2022-23)
PRIMERA CATALANA 2A (2022-23)
PRIMERA CATALANA 2B (2022-23)
1CAT GRUP 1-1 2ªFASE (2022-23)
1CAT GRUP 2-1 2ªFASE (2022-23)
1CAT GRUP 1-2 2ªFASE (2022-23)
1CAT GRUP 2-2 2ªFASE (2022-23)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A NACIONAL CATALANA (2022-23)
SEGONA CATALANA 1A (2022-23)
SEGONA CATALANA 1B (2022-23)
SEGONA CATALANA 2B (2022-23)
SEGONA CATALANA 3A (2022-23)
SEGONA CATALANA 3B (2022-23)
SEGONA CATALANA 2A (2022-23)
2CAT GRUP 1-1 2ªFASE (2022-23)
2CAT GRUP 2-1 2ªFASE (2022-23)
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE (2022-23)
2CAT GRUP 1-2 2ªFASE (2022-23)
2CAT GRUP 2-2 2ªFASE (2022-23)
2CAT GRUP 3-2 2ªFASE (2022-23)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A PRIMERA CATALANA (2022-23)
TERCERA CATALANA 1A (2022-23)
TERCERA CATALANA 1B (2022-23)
TERCERA CATALANA 2A (2022-23)
TERCERA CATALANA 2B (2022-23)
TERCERA CATALANA 3A (2022-23)
TERCERA CATALANA 3B (2022-23)
TERCERA CATALANA 4A (2022-23)
TERCERA CATALANA 4B (2022-23)
3CAT GRUP 1-1 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 2-1 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 3-1 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 4-1 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 1-2 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 2-2 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 3-2 2ªFASE (2022-23)
3CAT GRUP 4-2 2ªFASE (2022-23)
ELIMINATÒRIES D'ASCENS A SEGONA CATALANA (2022-23)
Grup únic (2022-23)
PRIMERA CATALANA FEM A (2022-23)
PRIMERA CATALANA FEM B (2022-23)
1ªCAT FEMENINA 2ª FASE GRUP 1 (2022-23)
1ªCAT FEMENINA 2ª FASE GRUP 2 (2022-23)
Grup únic (2022-23)
Grup únic (2022-23)
2CAT FEMENINA 2ª FASE GRUP 1 (2022-23)
JÚNIOR OR 1 (2022-23)
JÚNIOR OR 3 (2022-23)
JÚNIOR OR 2 (2022-23)
JÚNIOR OR 4 (2022-23)
JÚNIOR PLATA 1 (2022-23)
JÚNIOR PLATA 2 (2022-23)
JÚNIOR PLATA 3 (2022-23)
JÚNIOR PLATA 4 (2022-23)
JÚNIOR PLATA 5 (2022-23)
JÚNIOR PLUS (2022-23)
PLAYOFF JÚNIOR PLUS (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 1 (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 2 (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3 (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 4 OR (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 5 OR (2022-23)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR PLATA (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR (2022-23)
FASES FINALS COPA CATALANA JÚNIOR (2022-23)
Grup únic (2022-23)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2022-23)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2022-23)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ JÚNIOR (2022-23)
FASES FINALS COPA FEDERACIÓ JÚNIOR (2022-23)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P1 (2022-23)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P2 (2022-23)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P3 (2022-23)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P4 (2022-23)
JÚNIOR PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2022-23)
JÚNIOR PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2022-23)
JÚNIOR RANKING GRUP 1 (2022-23)
JÚNIOR RANKING GRUP 2 (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA JÚNIOR (2022-23)
CCAT JÚNIOR FASES FINALS (2022-23)
JUVENIL OR 1A (2022-23)
JUVENIL OR 1B (2022-23)
JUVENIL OR 2A (2022-23)
JUVENIL OR 2B (2022-23)
JUVENIL OR 3A (2022-23)
JUVENIL OR 3B (2022-23)
JUVENIL OR 4A (2022-23)
JUVENIL OR 5A (2022-23)
JUVENIL OR 4B (2022-23)
JUVENIL OR 5B (2022-23)
JUVENIL PLATA 1 (2022-23)
JUVENIL PLATA 2 (2022-23)
JUVENIL PLATA 3 (2022-23)
JUVENIL PLATA 4 (2022-23)
JUVENIL PLATA 5 (2022-23)
JUVENIL PLATA 6 (2022-23)
JUVENIL PLATA 7 (2022-23)
JUVENIL PLATA 8 (2022-23)
JUVENIL OR PREFERENT 1P (2022-23)
JUVENIL OR PREFERENT 2P (2022-23)
JUVENIL OR PREFERENT 4P (2022-23)
JUVENIL OR PREFERENT 5P (2022-23)
JUVENIL OR PREFERENT 3P (2022-23)
JUVENIL OR COPES 1C (2022-23)
JUVENIL OR COPES 2C (2022-23)
JUVENIL OR COPES 3C (2022-23)
JUVENIL OR COPES 4C (2022-23)
JUVENIL OR COPES 5C (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 1 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 2 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 3 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 4 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 5 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 6 (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 7 OR (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 8 OR (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 9 OR (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 10 OR (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 11 OR (2022-23)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 12 OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JUVENIL OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JUVENIL PLATA (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JUVENIL (2022-23)
FASES FINALS COPA CATALANA JUVENIL (2022-23)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2022-23)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2022-23)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2022-23)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2022-23)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ JUVENIL (2022-23)
FASES FINALS COPA FEDERACIÓ JUVENIL (2022-23)
JUVENIL PREFERENT GRUP P1 (2022-23)
JUVENIL PREFERENT GRUP P2 (2022-23)
JUVENIL PREFERENT GRUP P3 (2022-23)
JUVENIL PREFERENT GRUP P4 (2022-23)
JUVENIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2022-23)
JUVENIL PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2022-23)
JUVENIL RANKING GRUP 1 (2022-23)
JUVENIL RANKING GRUP 2 (2022-23)
JUVENIL RANKING GRUP 3 (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL (2022-23)
CCAT JUVENIL FASES FINALS (2022-23)
INFANTIL OR 1A (2022-23)
INFANTIL OR 1B (2022-23)
INFANTIL OR 2A (2022-23)
INFANTIL OR 2B (2022-23)
INFANTIL OR 3A (2022-23)
INFANTIL OR 3B (2022-23)
INFANTIL OR 4A (2022-23)
INFANTIL OR 4B (2022-23)
INFANTIL OR 5A (2022-23)
INFANTIL OR 5B (2022-23)
INFANTIL PLATA 1 (2022-23)
INFANTIL PLATA 2 (2022-23)
INFANTIL PLATA 3 (2022-23)
INFANTIL PLATA 4 (2022-23)
INFANTIL PLATA 5 (2022-23)
INFANTIL PLATA 6 (2022-23)
INFANTIL PLATA 7 (2022-23)
INFANTIL PLATA 8 (2022-23)
INFANTIL PLATA 9 (2022-23)
INFANTIL PLATA 10 (2022-23)
INFANTIL PLATA 11 (2022-23)
INFANTIL OR PREFERENT 1P (2022-23)
INFANTIL OR PREFERENT 2P (2022-23)
INFANTIL OR PREFERENT 4P (2022-23)
INFANTIL OR PREFERENT 5P (2022-23)
INFANTIL OR PREFERENT 3P (2022-23)
INFANTIL OR COPES 1C (2022-23)
INFANTIL OR COPES 2C (2022-23)
INFANTIL OR COPES 3C (2022-23)
INFANTIL OR COPES 4C (2022-23)
INFANTIL OR COPES 5C (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 1 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 2 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 3 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 4 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 5 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 6 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 7 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 8 (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 9 OR (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 10 OR (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 11 OR (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 12 OR (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 13 OR (2022-23)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 14 OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA INFANTIL OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA INFANTIL PLATA (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA INFANTIL (2022-23)
FASES FINALS COPA CATALANA INFANTIL (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2022-23)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 8 (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ INFANTIL (2022-23)
FASES FINALS COPA FEDERACIÓ INFANTIL (2022-23)
INFANTIL PREFERENT GRUP P1 (2022-23)
INFANTIL PREFERENT GRUP P2 (2022-23)
INFANTIL PREFERENT GRUP P3 (2022-23)
INFANTIL PREFERENT GRUP P4 (2022-23)
INFANTIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2022-23)
INFANTIL PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2022-23)
INFANTIL RANKING GRUP 1 (2022-23)
INFANTIL RANKING GRUP 2 (2022-23)
INFANTIL RANKING GRUP 3 (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL (2022-23)
CCAT INFANTIL FASES FINALS (2022-23)
Grup únic (2022-23)
ALEVÍ OR 1A (2022-23)
ALEVÍ OR 1B (2022-23)
ALEVÍ OR 2A (2022-23)
ALEVÍ OR 2B (2022-23)
ALEVÍ OR 3A (2022-23)
ALEVÍ OR 3B (2022-23)
ALEVÍ OR 4A (2022-23)
ALEVÍ OR 4B (2022-23)
ALEVÍ OR 5A (2022-23)
ALEVÍ OR 5B (2022-23)
ALEVÍ OR 6A (2022-23)
ALEVÍ OR 6B (2022-23)
ALEVÍ OR 7A (2022-23)
ALEVÍ OR 7B (2022-23)
ALEVÍ PLATA 1 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 2 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 3 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 4 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 5 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 6 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 7 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 8 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 9 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 10 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 11 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 12 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 13 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 14 (2022-23)
ALEVÍ PLATA 15 (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 1P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 2P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 3P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 4P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 5P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 6P (2022-23)
ALEVÍ OR PREFERENT 7P (2022-23)
ALEVÍ PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2022-23)
ALEVÍ PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 1C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 2C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 3C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 4C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 5C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 6C (2022-23)
ALEVÍ OR COPES 7C (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 1 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 3 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 4 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 5 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 6 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 7 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 8 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 9 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 10 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 2 (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 11 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 12 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 13 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 14 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 15 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 16 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 17 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 18 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 19 OR (2022-23)
ALEVI COPA CATALANA GRUP 20 OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA ALEVÍ OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA ALEVÍ PLATA (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA ALEVÍ (2022-23)
FASES FINALS COPA CATALANA ALEVÍ (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 8 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 9 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 10 (2022-23)
ALEVI COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ ALEVÍ (2022-23)
FASES FINALS COPA FEDERACIÓ ALEVÍ (2022-23)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P1 (2022-23)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P2 (2022-23)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P3 (2022-23)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P4 (2022-23)
ALEVÍ RANKING GRUP 1 (2022-23)
ALEVÍ RANKING GRUP 2 (2022-23)
ALEVÍ RANKING GRUP 3 (2022-23)
ALEVÍ RANKING GRUP 4 (2022-23)
CAMPIONATS DE CATALUNYA ALEVÍ (2022-23)
CCAT ALEVÍ FASES FINALS (2022-23)
FEM 17 A (2022-23)
FEM 17 B (2022-23)
FEM 17 C (2022-23)
FEM 17 D (2022-23)
FEM 17 PREFERENT GRUP 1P (2022-23)
FEM 17 PREFERENT GRUP 2P (2022-23)
FEM 17 PREFERENT GRUP 3P (2022-23)
FEM 17 PREFERENT GRUP 4P (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM17 COPA CATALANA (2022-23)
FEM 17 COPES GRUP 1C (2022-23)
FEM 17 COPES GRUP 2C (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM17 COPA CATALANA (2022-23)
Grup únic (2022-23)
FEM 15 A (2022-23)
FEM 15 B (2022-23)
FEM 15 C (2022-23)
FEM 15 D (2022-23)
FEM 15 COPES GRUP 1C (2022-23)
FEM 15 COPES GRUP 2C (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM15 COPA CATALANA (2022-23)
FEM 15 PREFERENT GRUP 1P (2022-23)
FEM 15 PREFERENT GRUP 2P (2022-23)
FEM 15 PREFERENT GRUP 3P (2022-23)
FEM 15 PREFERENT GRUP 4P (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM15 COPA CATALANA (2022-23)
FEM 13 OR A (2022-23)
FEM 13 OR B (2022-23)
FEM 13 OR C (2022-23)
FEM 13 PLATA A (2022-23)
FEM 13 PLATA B (2022-23)
FEM 13 PLATA C (2022-23)
FEM 13 PREFERENT GRUP 1P (2022-23)
FEM 13 PREFERENT GRUP 2P (2022-23)
FEM 13 PREFERENT GRUP 3P (2022-23)
FEM 13 PREFERENT GRUP 4P (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM13 COPA CATALANA (2022-23)
FEM 13 COPES GRUP 1C (2022-23)
FEM 13 COPES GRUP 2C (2022-23)
FEM 13 COPES GRUP 3C (2022-23)
FEM 13 RANKING GRUP A (2022-23)
FEM 13 RANKING GRUP B (2022-23)
FEM 11 A (2022-23)
FEM 11 B (2022-23)
FEM 11 C (2022-23)
FEM 11 D (2022-23)
FEM 11 PREFERENT GRUP 1P (2022-23)
FEM 11 PREFERENT GRUP 2P (2022-23)
FEM 11 PREFERENT GRUP 3P (2022-23)
FEM 11 PREFERENT GRUP 4P (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM11 COPA CATALANA (2022-23)
FEM 11 COPES GRUP 1C (2022-23)
FEM 11 COPES GRUP 2C (2022-23)
ELIMINATÒRIES FEM11 COPA CATALANA (2022-23)
MINIFEM A (2022-23)
MINIFEM B (2022-23)
MINIFEM 2ª FASE GRUP 1 (2022-23)
MINIFEM 2ª FASE GRUP 2 (2022-23)
MINIFEM 2ª FASE GRUP 3 (2022-23)
BENJAMÍ OR CATALUNYA (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT (2022-23)
Grup únic (2022-23)
BENJAMÍ PLATA A (2022-23)
BENJAMÍ PLATA B (2022-23)
BENJAMÍ PLATA C (2022-23)
BENJAMÍ PLATA GRUP A (2022-23)
BENJAMÍ PLATA GRUP B (2022-23)
BENJAMÍ PLATA GRUP C (2022-23)
BENJAMÍ OR 1B (2022-23)
BENJAMÍ OR 2A (2022-23)
BENJAMÍ OR 2B (2022-23)
BENJAMÍ OR 3A (2022-23)
BENJAMÍ OR 3B (2022-23)
BENJAMÍ OR 4A (2022-23)
BENJAMÍ OR 4B (2022-23)
BENJAMÍ OR 5B (2022-23)
BENJAMÍ OR 1A (2022-23)
BENJAMÍ OR 5A (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 1 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 2 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 3 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 4 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 5 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 6 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 8 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 9 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 10 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 11 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA 7 (2022-23)
LLEIDA BENJAMÍ 1ªFASE (2022-23)
LLEIDA BENJAMÍ OR (2022-23)
LLEIDA BENJAMÍ PLATA (2022-23)
LLEIDA BENJAMÍ BRONZE (2022-23)
BJN TGN GRUP A (2022-23)
BJN TGN GRUP B (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT 1P (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT 2P (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT 3P (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT 4P (2022-23)
BENJAMÍ OR PREFERENT 5P (2022-23)
BENJAMÍ OR COPA 2C (2022-23)
BENJAMÍ OR COPA 3C (2022-23)
BENJAMÍ OR COPA 4C (2022-23)
BENJAMÍ OR COPA 5C (2022-23)
BENJAMÍ OR COPA 1C (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 1 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 2 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 3 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 4 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 5 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 6 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 7 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 8 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 9 OR (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 10 OR (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 11 OR (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 12 OR (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 13 OR (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA BCN 14 OR (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA BARCELONA BENJAMÍ (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 1 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 2 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 3 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 4 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 5 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 6 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 7 (2022-23)
BENJAMÍ PLATA COPA FCP 8 (2022-23)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ (2022-23)
TGN BENJ OR 2ª FASE (2022-23)
BENJAMÍ OR RANKING 1 (2022-23)
BENJAMÍ OR RANKING 2 (2022-23)
BENJAMÍ PREFERENT GRUP 1P (2022-23)
BENJAMÍ PREFERENT GRUP 2P (2022-23)
BENJAMÍ PREFERENT GRUP 3P (2022-23)
BENJAMÍ PREFERENT GRUP 4P (2022-23)
BENJAMÍ PREF 13È A 16È CLASSIFICAT (2022-23)
BENJAMÍ PREF 9È A 12È CLASSIFICAT (2022-23)
TGN BENJ PLATA 2ª FASE (2022-23)
CAMPIONAT DE BARCELONA BENJAMÍ (2022-23)
CBCN BENJAMÍ FASES FINALS (2022-23)
COPA BARCELONA BENJAMÍ QUARTS DE FINAL (2022-23)
COPA BARCELONA BENJAMÍ FASES FINALS (2022-23)
COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ QUARTS DE FINAL (2022-23)
COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ FASES FINALS (2022-23)
Grup únic (2022-23)
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ (2022-23)
CCAT BENJAMÍ FASES FINALS (2022-23)
PREBENJAMÍ OR (2022-23)
Grup únic (2022-23)
LLIGA DEL 9 AL 12 PREBENJAMÍ PLATA (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA (ELIMINATÒRIA 2) (2022-23)
FINAL PARTIT PREBENJAMÍ PLATA (ELIMINATÒRIA 3) (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 3 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 4 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 5 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 6 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 7 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 8 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 3 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 3 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 4 (2022-23)
LLEIDA PREBENJAMI 1ª FASE (2022-23)
LLEIDA PREBENJAMI OR (2022-23)
LLEIDA PREBENJAMI PLATA (2022-23)
LLEIDA PREBENJAMI BRONZE (2022-23)
PREBENJAMI TGN OR (2022-23)
PREBENJAMI TGN PLATA (2022-23)
PREBENJAMI TGN BRONZE (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ OR 3 (2022-23)
Grup únic (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 3 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 4 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 5 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 6 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 7 (2022-23)
PREBENJAMÍ PLATA 8 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 1 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 2 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 3 (2022-23)
PREBENJAMÍ BRONZE 4 (2022-23)
PREBENJAMI 2ª FASE GRUP A (2022-23)
PREBENJAMI 2ª FASE GRUP B (2022-23)
PREBENJAMI 2ª FASE GRUP C (2022-23)
PREBENJAMI 2º FASE GRUP D (2022-23)
PREBENJAMI 2º FASE GRUP E (2022-23)
Grup únic (2022-23)
LCV GRUP A (2022-23)
LCV GRUP B 1A (2022-23)
LCV GRUP B 1B (2022-23)
LCV GRUP B 2A (2022-23)
LCV GRUP B 2B (2022-23)
LCV GRUP B 1-1 2ª FASE (2022-23)
LCV GRUP B 1-2 2ª FASE (2022-23)
LCV GRUP B 2-1 2ª FASE (2022-23)
LCV GRUP B 2-2 2ª FASE (2022-23)
LCV TERCERA FASE GRUP B1 (2022-23)
LCV TERCERA FASE GRUP B2 (2022-23)
LCV TERCERA FASE GRUP B3 (2022-23)
LCV TERCERA FASE GRUP B4 (2022-23)
FINAL A 4 LCV (2022-23)
LLIGA CATALANA GRUP 1 (2022-23)
LLIGA CATALANA GRUP 2 (2022-23)
LLIGA CATALANA GRUP 3 (2022-23)
LLIGA CATALANA GRUP 4 (2022-23)
FASES FINALS FRIT RAVICH LLIGA CATALANA (2022-23)
FEM17 A (2021-22)
FEM 17 B (2021-22)
FEM 17 C (2021-22)
FEM 17 D (2021-22)
FEM 15 A (2021-22)
FEM 15 B (2021-22)
FEM 15 C (2021-22)
FEM 15 D (2021-22)
FEM 13 A (2021-22)
FEM 13 B (2021-22)
FEM 13 C (2021-22)
FEM 13 D (2021-22)
FEM 13 E (2021-22)
FEM 13 F (2021-22)
FEM 11 A (2021-22)
FEM 11 B (2021-22)
FEM 11 C (2021-22)
FEM 11 D (2021-22)
FEM 11 E (2021-22)
FEM 11 F (2021-22)
LLIGA CAT FEM GRUP 1 (2021-22)
LLIGA CAT FEM GRUP 2 (2021-22)
LLIGA CATALANA FEMENINA FINAL FOUR (2021-22)
LLIGA CAT PLATA GRUP 1 (2021-22)
LLIGA CAT PLATA GRUP 2 (2021-22)
LLIGA CAT PLATA GRUP 3 (2021-22)
LLIGA CAT PLATA GRUP 4 (2021-22)
LLIGA CATALANA PLATA FINAL FOUR (2021-22)
FEM15 1P (2021-22)
FEM15 2P (2021-22)
FEM15 1C (2021-22)
FEM15 2C (2021-22)
FEM13 1P (2021-22)
FEM13 2P (2021-22)
FEM13 1C (2021-22)
FEM13 2C (2021-22)
FEM11 1P (2021-22)
FEM11 2P (2021-22)
FEM11 COPES (2021-22)
TGN 2ª FASE BENJAMI PLATA GRUP A (2021-22)
TGN 2ª FASE BENJAMI PLATA GRUP B (2021-22)
TGN 2ª FASE BENJAMI PLATA GRUP C (2021-22)
ELIMINATORIES ASCENS DE SEGONA CATALANA A 1A CAT (2021-22)
ELIMINATORIES D'ASCENS DE PRIMERA CATALANA A NCAT (2021-22)
ELIMINATORIES D'ASCENS DE TERCERA CATALANA A 2A CA (2021-22)
CAMP CATALUNYA SEL TERRITORIALS FEM15 (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM11 (2021-22)
CCAT FEM11 FASES FINALS (2021-22)
COPA CATALANA FEM11 FASES FINALS (2021-22)
NCAT GRUP A (2021-22)
NCAT GRUP B (2021-22)
COPA GENERALITAT NACIONAL CATALANA MASCULINA (2021-22)
NCAT GRUP 1 (2021-22)
NCAT GRUP 2 (2021-22)
FASE DE REPESCA (2021-22)
PLAYOUT NCAT (2021-22)
PLAYOFF ASCENS NCAT (2021-22)
ELIMINATÒRIES 5È AL 8È CLASSIFICAT NCAT (2021-22)
ELIMINATÒRIA 9È I 10È CLASSIFICAT NCAT (2021-22)
ELIMINATÒRIES 11È I 12È CLASSIFICAT NCAT (2021-22)
NCAT FEM GRUP A (2021-22)
NCAT FEM GRUP B (2021-22)
COPA GENERALITAT NACIONAL CATALANA FEMENINA (2021-22)
NCAT FEM GRUP 2 (2021-22)
NCAT FEM GRUP 1 (2021-22)
FASE DE REPESCA (2021-22)
PLAYOUT NCAT FEM (2021-22)
PLAYOFF ASCENS NCAT FEM (2021-22)
ELIMINATÒRIES 5È AL 8È CLASSIFICAT NCAT FEM (2021-22)
ELIMINATÒRIES 9È AL 14È CLASSIFICAT NCAT FEM (2021-22)
1CAT 1A (2021-22)
1CAT 2A (2021-22)
1CAT 1B (2021-22)
1CAT 2B (2021-22)
1CAT GRUP A1 (2021-22)
1CAT GRUP B1 (2021-22)
1CAT GRUP B2 (2021-22)
1CAT GRUP A2 (2021-22)
2CAT 1A (2021-22)
2CAT 2A (2021-22)
2CAT 1B (2021-22)
2CAT 2B (2021-22)
2CAT 3B (2021-22)
2CAT 3A (2021-22)
2CAT GRUP 1-1 (2021-22)
2CAT GRUP 1-2 (2021-22)
2CAT GRUP 2-1 (2021-22)
2CAT GRUP 2-2 (2021-22)
2CAT GRUP 3-1 (2021-22)
2CAT GRUP 3-2 (2021-22)
3CAT 1A (2021-22)
3CAT 2A (2021-22)
3CAT 3A (2021-22)
3CAT 4A (2021-22)
3CAT 1B (2021-22)
3CAT 3B (2021-22)
3CAT 4B (2021-22)
3CAT 2B (2021-22)
3CAT GRUP 1-1 (2021-22)
3CAT GRUP 2-1 (2021-22)
3CAT GRUP 3-1 (2021-22)
3CAT GRUP 4-1 (2021-22)
3CAT GRUP A (2021-22)
3CAT GRUP B (2021-22)
3CAT GRUP C (2021-22)
3CAT GRUP 4-2 (2021-22)
1CAT FEM (2021-22)
2CAT FEM (2021-22)
JUN OR 1A (2021-22)
JUN OR 1B (2021-22)
JUN OR 2A (2021-22)
JUN OR 2B (2021-22)
JUN OR 3A (2021-22)
JUN OR 3B (2021-22)
JUN OR 4A (2021-22)
JUN OR 4B (2021-22)
JUN OR 5A (2021-22)
JUN OR 5B (2021-22)
JUN PL 1 (2021-22)
JUN PL 2 (2021-22)
JUN PL 3 (2021-22)
JUN PL 4 (2021-22)
JUN PL 5 (2021-22)
JÚNIOR OR PREFERENT 1P (2021-22)
JÚNIOR OR PREFERENT 2P (2021-22)
JÚNIOR OR PREFERENT 3P (2021-22)
JÚNIOR OR PREFERENT 4P (2021-22)
JÚNIOR OR PREFERENT 5P (2021-22)
JÚNIOR OR COPES 1C (2021-22)
JÚNIOR OR COPES 2C (2021-22)
JÚNIOR OR COPES 3C (2021-22)
JÚNIOR OR COPES 4C (2021-22)
JÚNIOR OR COPES 5C (2021-22)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2021-22)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2021-22)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2021-22)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2021-22)
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ JÚNIOR (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 1 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 2 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 4 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 5 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 7 (2021-22)
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 8 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR (2021-22)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P2 (2021-22)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P3 (2021-22)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P4 (2021-22)
JÚNIOR PREFERENT GRUP P1 (2021-22)
JÚNIOR PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2021-22)
JÚNIOR PREF 13 AL 16 CLASSIFICAT (2021-22)
CAMPIONAT CATALUNYA JÚNIOR (2021-22)
CCAT JÚNIOR FASES FINALS (2021-22)
JUV OR 1A (2021-22)
JUV OR 2A (2021-22)
JUV OR 3A (2021-22)
JUV OR 4A (2021-22)
JUV OR 5A (2021-22)
JUV OR 1B (2021-22)
JUV OR 2B (2021-22)
JUV OR 3B (2021-22)
JUV OR 4B (2021-22)
JUV OR 5B (2021-22)
JUV PL 1 (2021-22)
JUV PL 2 (2021-22)
JUV PL 3 (2021-22)
JUV PL 4 (2021-22)
JUV PL 5 (2021-22)
JUV PL 7 (2021-22)
JUV PL 8 (2021-22)
JUV PL 6 (2021-22)
JUVENIL OR PREFERENT 1P (2021-22)
JUVENIL OR PREFERENT 2P (2021-22)
JUVENIL OR PREFERENT 3P (2021-22)
JUVENIL OR PREFERENT 4P (2021-22)
JUVENIL OR PREFERENT 5P (2021-22)
JUVENIL OR COPES 1C (2021-22)
JUVENIL OR COPES 2C (2021-22)
JUVENIL OR COPES 3C (2021-22)
JUVENIL OR COPES 4C (2021-22)
JUVENIL OR COPES 5C (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2021-22)
JUVENIL COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ JUVENIL (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 1 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 2 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 3 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 4 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 5 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 6 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 7 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 8 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 9 (2021-22)
JUVENIL COPA CATALANA GRUP 10 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JUVENIL (2021-22)
JUVENIL PREFERENT GRUP P1 (2021-22)
JUVENIL PREFERENT GRUP P2 (2021-22)
JUVENIL PREFERENT GRUP P3 (2021-22)
JUVENIL PREFERENT GRUP P4 (2021-22)
JUVENIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2021-22)
JUVENIL PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2021-22)
CAMPIONAT CATALUNYA JUVENIL (2021-22)
CCAT JUVENIL FASES FINALS (2021-22)
INF OR 1A (2021-22)
INF OR 2A (2021-22)
INF OR 3A (2021-22)
INF OR 4A (2021-22)
INF OR 5A (2021-22)
INF OR 6A (2021-22)
INF OR 1B (2021-22)
INF OR 2B (2021-22)
INF OR 3B (2021-22)
INF OR 4B (2021-22)
INF OR 5B (2021-22)
INF OR 6B (2021-22)
INF PL 1 (2021-22)
INF PL 2 (2021-22)
INF PL 3 (2021-22)
INF PL 4 (2021-22)
INF PL 5 (2021-22)
INF PL 6 (2021-22)
INF PL 7 (2021-22)
INF PL 10 (2021-22)
INF PL 8 (2021-22)
INF PL 9 (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 1P (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 2P (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 3P (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 4P (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 5P (2021-22)
INFANTIL OR PREFERENT 6P (2021-22)
INFANTIL OR COPES 1C (2021-22)
INFANTIL OR COPES 2C (2021-22)
INFANTIL OR COPES 3C (2021-22)
INFANTIL OR COPES 5C (2021-22)
INFANTIL OR COPES 6C (2021-22)
INFANTIL OR COPES 4C (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 8 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 10 (2021-22)
INFANTIL COPA FEDERACIÓ GRUP 9 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ INFANTIL (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 1 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 2 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 3 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 4 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 5 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 6 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 7 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 8 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 9 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 10 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 11 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 12 (2021-22)
INFANTIL COPA CATALANA GRUP 13 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA INFANTIL (2021-22)
INFANTIL PREFERENT GRUP P1 (2021-22)
INFANTIL PREFERENT GRUP P2 (2021-22)
INFANTIL PREFERENT GRUP P3 (2021-22)
INFANTIL PREFERENT GRUP P4 (2021-22)
INFANTIL PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2021-22)
INFANTIL PREF 13 AL 16 CLASSIFICAT (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL (2021-22)
CCAT INFANTIL FASES FINALS (2021-22)
CCAT ST INF FASE DE GRUPS (2021-22)
CCAT ST INF FASES FINALS (2021-22)
ALE OR 1A (2021-22)
ALE OR 2A (2021-22)
ALE OR 3A (2021-22)
ALE OR 4A (2021-22)
ALE OR 5A (2021-22)
ALE OR 6A (2021-22)
ALE OR 7A (2021-22)
ALE OR 1B (2021-22)
ALE OR 3B (2021-22)
ALE OR 4B (2021-22)
ALE OR 5B (2021-22)
ALE OR 6B (2021-22)
ALE OR 7B (2021-22)
ALE OR 2B (2021-22)
ALE PL 1 (2021-22)
ALE PL 2 (2021-22)
ALE PL 3 (2021-22)
ALE PL 4 (2021-22)
ALE PL 5 (2021-22)
ALE PL 6 (2021-22)
ALE PL 7 (2021-22)
ALE PL 8 (2021-22)
ALE PL 9 (2021-22)
ALE PL 10 (2021-22)
ALE PL 11 (2021-22)
ALE PL 12 (2021-22)
ALE PL 13 (2021-22)
ALE PL 14 (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 1P (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 2P (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 3P (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 4P (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 6P (2021-22)
ALEVÍ OR PREFERENT 7P (2021-22)
ALEVI OR PREFERENT 5P (2021-22)
ALEVÍ OR COPES 1C (2021-22)
ALEVI OR COPES 2C (2021-22)
ALEVI OR COPES 3C (2021-22)
ALEVI OR COPES 4C (2021-22)
ALEVI OR COPES 6C (2021-22)
ALEVI OR COPES 7C (2021-22)
ALEVÍ OR COPES 5C (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 8 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 9 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 10 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 11 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 12 (2021-22)
ALEVÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 13 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA FEDERACIÓ ALEVÍ (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 1 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 2 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 3 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 4 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 5 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 6 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 7 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 9 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 8 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 10 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 11 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 12 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 13 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 14 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 15 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 16 (2021-22)
ALEVÍ COPA CATALANA GRUP 17 (2021-22)
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA ALEVÍ (2021-22)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P1 (2021-22)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P2 (2021-22)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P3 (2021-22)
ALEVÍ PREFERENT GRUP P4 (2021-22)
ALEVÍ PREF 9E AL 12E CLASSIFICAT (2021-22)
ALEVÍ PREF 13E AL 16E CLASSIFICAT (2021-22)
CAMPIONAT CATALUNYA ALEVÍ (2021-22)
CCAT ALEVÍ FASES FINALS (2021-22)
FEM17 1P (2021-22)
FEM17 2P (2021-22)
FEM17 1C (2021-22)
FEM17 2C (2021-22)
1A RONDA PLAYOFF PREFERENT FEM17 (2021-22)
1A RONDA PLAYOFF COPES FEM17 (2021-22)
PLAYOFF COPA CATALANA FEM17 (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM 17 (2021-22)
CCAT FEM 17 FASES FINALS (2021-22)
COPA CATALANA FEM 17 FASES FINALS (2021-22)
1ª RONDA PLAYOFF PREFERENT FEM15 (2021-22)
1ª RONDA PLAYOFF COPES FEM15 (2021-22)
PLAYOFF COPA CATALANA FEM15 (2021-22)
FEM 15 DEL 22 AL 24 CLASSIFICAT (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM 15 (2021-22)
CCAT FEM15 FASES FINALS (2021-22)
COPA CATALANA FEM 15 FASES FINALS (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA FEM 13 (2021-22)
CCAT FEM13 FASES FINALS (2021-22)
COPA CATALANA FEM 13 FASES FINALS (2021-22)
MINIFEM (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 1A (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 2A (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 2B (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 3A (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 3B (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 4A (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 4B (2021-22)
BENJAMÍ OR - GRUP 1B (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 1 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 2 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 3 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 4 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 5 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 6 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 7 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 8 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 9 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 10 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 11 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 12 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 13 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 16 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 14 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 15 (2021-22)
BENJAMÍ OR (2021-22)
ELIMINATÒRIA 1 GIRONA BENJAMÍ OR (2021-22)
BENJAMÍ OR ELIMINATÒRIA 2 (2021-22)
FINALS BENJAMÍ OR (2021-22)
LLIGUETA DEL 9 AL 11 GIRONA BENJAMÍ OR (2021-22)
BENJAMÍ PLATA A (2021-22)
BENJAMÍ PLATA B (2021-22)
ELIMINATÒRIA 1 GIRONA BENJAMÍ PLATA (2021-22)
ELIMINATÒRIA 2 GIRONA BENJAMÍ PLATA (2021-22)
FINALS BENJAMÍ PLATA (2021-22)
LLIGUETA DEL 9 AL 11 GIRONA BENJAMÍ PLATA (2021-22)
LLIGA REGULAR BENJAMI OR (2021-22)
LLIGA REGULAR BENJAMI PLATA (2021-22)
BENJAMI OR (2021-22)
BENJAMI PLATA (2021-22)
BENJAMÍ PLATA 2ª FASE PREFERENT (2021-22)
BENJAMI PLATA 2ª FASE COPES (2021-22)
BENJAMÍ OR GRUP 1P (2021-22)
BENJAMÍ OR GRUP 2P (2021-22)
BENJAMÍ OR GRUP 3P (2021-22)
BENJAMÍ OR GRUP 4P (2021-22)
BENJAMI OR COPES 1C (2021-22)
BENJAMI OR COPES 2C (2021-22)
BENJAMI OR COPES 3C (2021-22)
BENJAMI OR COPES 4C (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 1CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 2CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 3CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 4CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 5CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 6CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 7CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 8CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 9CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 10CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 11CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 12CB (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 1CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 3CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 4CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 5CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 6CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 7CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 8CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 9CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 10CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 11CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 12CF (2021-22)
BENJAMÍ PLATA - GRUP 2CF (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 5 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 7 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 8 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 1 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 6 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 2 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 3 (2021-22)
BENJAMÍ COPA BARCELONA GRUP 4 (2021-22)
FINAL COPA BARCELONA BENJAMÍ (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 1 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 2 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 4 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 5 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 6 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 7 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 8 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 9 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 10 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 11 (2021-22)
BENJAMÍ COPA FEDERACIÓ GRUP 3 (2021-22)
FINAL COPA FEDERACIÓ BENJAMÍ (2021-22)
BENJAMÍ CAMPIONAT BARCELONA GRUP 1 (2021-22)
BENJAMÍ CAMPIONAT BARCELONA GRUP 2 (2021-22)
BENJAMÍ CAMPIONAT BARCELONA GRUP 3 (2021-22)
BENJAMÍ CAMPIONAT BARCELONA GRUP 4 (2021-22)
BENJAMÍ 9È AL 12È CLASSIFICAT (2021-22)
BENJAMÍ 13È AL 16È CLASSIFICAT (2021-22)
BENJAMÍ PLATA FASE FINAL GRUP 1 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA FASE FINAL GRUP 2 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA FASE FINAL GRUP 3 (2021-22)
BENJAMÍ PLATA FASE FINAL GRUP 4 (2021-22)
2ª FASE 1ª LLIGA BENJAMI OR TGNLLEIDA (2021-22)
2ª FASE 2ª LLIGA BENJAMI OR TGNLLEIDA (2021-22)
BCN BENJAMÍ ELIMINATÒRIES ANADA I TORNADA COPA FCP (2021-22)
BCN BENJAMÍ ELIMINATÒRIES ANADA I TORNADA COPA BCN (2021-22)
CAMPIONAT DE BARCELONA BENJAMÍ (2021-22)
CAMPIONAT DE BARCELONA FASES FINALS (2021-22)
FASES PRÈVIES CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ (2021-22)
CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ (2021-22)
CCAT BENJAMÍ FASES FINALS (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 1A (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 1B (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 2A (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 2B (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 1 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 2 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 3 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 4 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 5 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 6 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 8 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 9 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 10 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 11 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 12 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 13 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 7 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 1 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 2 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 3 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 4 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 5 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE - GRUP 6 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR (2021-22)
ELIMINATÒRIA 1 GIRONA PREBENJAMÍ OR (2021-22)
FINALS PREBENJAMÍ OR (2021-22)
ELIMINATÒRIA 2 GIRONA PREBENJAMÍ OR (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
ELIMINATÒRIA 1 GIRONA PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
LLIGUETA DEL 9 AL 12 GIRONA PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
ELIMINATÒRIA 2 GIRONA PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
FINALS PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
LLIGA REGULAR PREBENJAMI GRUP A (2021-22)
LLIGA REGULAR PREBENJAMI GRUP B (2021-22)
PREBENJAMÍ OR (2021-22)
PREBENJAMI OR 2ª FASE PREFERENT (2021-22)
PREBENJAMI OR 2ª FASE COPES (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G14 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G15 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G17 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G18 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G19 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G20 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G16 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G21 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G22 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G23 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G24 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G25 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA G26 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G7 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G8 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G9 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G10 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G11 (2021-22)
PREBENJAMÍ BRONZE G12 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 1P (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 2P (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 3P (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 4P (2021-22)
PREBENJAMI TGN GRUP 1 (2021-22)
PREBENJAMI TGN GRUP 2 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 1-1 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 2-1 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 3-1 (2021-22)
PREBENJAMÍ OR - GRUP 4-1 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 27 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 28 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 29 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 30 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 31 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 32 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 33 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 34 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 35 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 36 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 37 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 38 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 39 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 40 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 41 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 42 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 43 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 44 (2021-22)
PREBENJAMÍ PLATA - GRUP 45 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 13 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 14 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 15 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 16 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 17 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 18 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 21 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE - GRUP 19 (2021-22)
PREBENJAMI BRONZE GRUP 20 (2021-22)
LCV GRUP A (2021-22)
LCV GRUP B 2A (2021-22)
LCV GRUP B 1A (2021-22)
LCV GRUP B 1B (2021-22)
LCV GRUP B 2B (2021-22)
LCV SEGONA FASE GRUP B1 (2021-22)
LCV SEGONA FASE GRUP B2 (2021-22)
LCV SEGONA FASE GRUP C1 (2021-22)
LCV SEGONA FASE GRUP C2 (2021-22)
LCV TERCERA FASE GRUP B1-1 (2021-22)
LCV TERCERA FASE GRUP B1-2 (2021-22)
LCV TERCERA FASE GRUP C1-1 (2021-22)
LCV TERCERA FASE GRUP C1-2 (2021-22)
PLAYOFF LLIGA CATALANA DE VETERANS (2021-22)
Busca un club
AE CASP
ALCAÑIZ CLUB PATIN
ALEMANYA
ALPICAT, HOQUEI CLUB
AMPOSTA, CLUB HOQUEI PATINS
ANDORRA
ANDORRA HOQUEI CLUB
ARENYS DE MAR, C.H.
ARENYS DE MUNT, C.D'E.
BANYOLES, HOQUEI
BARBERA, UNIO ESPORTIVA HOQUEI
BARCELONA
BARCINO, C.T.
BELL-LLOC, CLUB PATI
BIGUES I RIELLS, C.H.P.
BLANES ATLÈTIC, CLUB PATÍ
BREDA, C.P.
C.E. TORRELAVIT
C.F. CUATRO VIENTOS
C.P. SUBUR SITGES
CADI LA SEU D'URGELL, CHPA
CALAFELL, CLUB PATI
CALDES, C.P.
CALDES, CLUB HOQUEI
CAMBRILS C.H.
CANET, C.H.
CAPELLADES HOQUEI CLUB
CASTELLAR, H.C.
CASTELLET, C.H.
CATALUNYA
CENTELLES, C.P.
CERDANYOLA CLUB HOQUEI
CLARET BARCELONA, CLUB HOQUEI
CLUB HOQUEI MOLINS
CLUB HOQUEI OLOT
CLUB PATI CORBERA
CONGRES, C.P.
CORNELLA, C.E.
CP FLIX
CP FRAGA
CP MONTESQUIU
CUBELLES, CLUB PATÍ
D'HORTA, UNIO ESPORTIVA
F.C. BARCELONA
F.C. MARTINENC
FARNERS, C.H.
FIGUERES, CLUB HOQUEI
FOLGUEROLES, C.P.
FOMENT DEPORTIU CASSANENC
FRANÇA
G.E.I.E.G.
GIRONA
GIRONA CLUB HOQUEI
IGUALADA FEMENI H.C.P.
IGUALADA H.C.
INDEPENDENT LA SAGRERA, CLUB PATI
ITÀLIA
JESUS, MARIA I JOSEP
JONQUERENC, CLUB PATÍ
JUNEDA, CLUB HOQUEI
LA GARRIGA, U.E.
LA SALLE BONANOVA, C.E.
LES FRANQUESES, CH
LLEIDA
LLEIDA LLISTA BLAVA, CLUB
LLORET, CLUB HOQUEI
MALGRAT, CLUB PATI
MANLLEU, C.P.
MANRESA, CLUB PATI
MARTORELL, CLUB HOQUEI PATINS
MASQUEFA, CLUB PATÍ
MATARO, C.H.
MOLLERUSSA, CLUB PATI
MOLLET HOQUEI CLUB
MONJOS, C.P.
MONTBLANC, A.E.
MONTBUI, H.C.
NAVARCLES, CLUB HOQUEI
NOIA FREIXENET, C.E.
OLESA PATI, CLUB ESPORTIU
OLIMPIC REUS
PALAFRUGELL, C.H.
PALAU DE PLEGAMANS, H.C
PAS ALCOI
PIERA, H.C
PORTUGAL
PRAT, C.H.
PREMIA, CLUB HOQUEI
REUS DEPORTIU
REUS PLOMS, CLUB NATACIO
RIBES C.P.
RIPOLL, HOQUEI CLUB
RIPOLLET, C.H.
RIUDEBITLLES, C.P.
RIUDOMS, CLUB PATI
RODA, C.P.
SABADELL, CEH
SALT, HOQUEI CLUB
SANT CELONI, C.P.
SANT CUGAT, P.H.C.
SANT FELIU CODINES, C.H.P.
SANT JOAN, E.M.
SANT JORDI DESVALLS, CLUB HOQUEI
SANT JOSEP DE BADALONA, C.P.
SANT JOSEP SANT SADURNI, H.F.
SANT JUST, H.C.
SANT RAMON, CLUB PATI
SANTA PERPÈTUA, CLUB HOQUEI
SD ESPANYOL
SENTMENAT, HOQUEI CLUB
SFERIC TERRASSA, H.C.
SHUM MAÇANET
SUÏSSA
TARADELL, C.P.
TARRAGONA
TARREGA HOQUEI PATINS CLUB
TONA, H.P.
TORDERA, C.P.
TORRELLES, CLUB PATI
VALLS, HOQUEI CLUB
VENDRELL, C.E.
VIC HOQUEI CLUB
VIC, CLUB PATÍ
VILA-SANA, C.H.
VILA-SECA, CLUB HOQUEI
VILAFRANCA, CLUB PATÍ
VILANOVA, C.P.
VILASSAR HOQUEI, CLUB
VOLTREGÀ, CP
GERARD GARRO PARERA
2023-24
2022-23
2021-22
2023-24
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 30
|
Cp Blanes Atlètic
25-05 19:00
5 - 6
Ch Mataró
JÚNIOR OR CC2
Jornada 13
|
Ch Mataró
11-05 18:30
1 - 5
Cp Congrés La Sagrera A
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 28
|
Patí Vic
03-05 21:45
3 - 4
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 27
|
Ch Mataró
28-04 12:30
9 - 3
Cp Jonquerenc
JÚNIOR OR CC2
Jornada 10
|
Ch Mataró
19-04 20:45
1 - 2
Hoquei Club Salt
3ª CATALANA GRUP D
Jornada 26
|
Ue Hoquei Barberà A
17-04 21:30
7 - 0
Ch Mataró A
JÚNIOR OR CC2
Jornada 9
|
Shum Acerko
14-04 16:00
4 - 2
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 25
|
Ch Mataró
14-04 12:15
3 - 4
Ce Arenys De Munt
3ª CATALANA GRUP A
Jornada 26
|
Ch Mataró B
07-04 14:45
5 - 5
Foment Deportiu Cassanenc
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 24
|
Ch Olot
06-04 12:00
3 - 5
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 23
|
Hoquei Club Salt
23-03 20:00
4 - 2
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 22
|
Ch Mataró
17-03 17:00
4 - 2
Shum Acerko
3ª CATALANA GRUP A
Jornada 24
|
Ch Mataró B
17-03 13:45
2 - 5
Unió Esportiva La Garriga
JÚNIOR OR CC2
Jornada 6
|
Cp Congrés La Sagrera A
16-03 19:00
2 - 3
Ch Mataró
JÚNIOR OR CC2
Jornada 5
|
Club Patí Roda A
10-03 15:30
2 - 1
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 21
|
Hoquei Figueres
09-03 19:45
3 - 1
Ch Mataró
3ª CATALANA GRUP A
Jornada 22
|
Ch Mataró B
03-03 16:15
5 - 6
Cp Folgueroles
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 20
|
Ch Mataró
03-03 12:00
5 - 5
Ch Sant Jordi
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 19
|
Girona Ch
25-02 17:30
5 - 1
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 18
|
Ch Mataró
18-02 12:00
8 - 3
Club Pati Roda
JÚNIOR OR CC2
Jornada 2
|
Ch Mataró
17-02 16:15
1 - 2
Shum Acerko
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 17
|
Ch Palafrugell
04-02 13:00
3 - 5
Ch Mataró
JÚNIOR OR CC2
Jornada 1
|
Ch Palafrugell
04-02 10:00
7 - 3
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 16
|
Ch Mataró
27-01 18:00
6 - 3
Geieg
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 15
|
Ch Mataró
21-01 12:30
3 - 3
Cp Blanes Atlètic
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 14
|
Chfarners
14-01 12:00
1 - 10
Ch Mataró
3ª CATALANA GRUP D
Jornada 14
|
Ch Mataró A
17-12 17:30
7 - 10
Club Pati Tordera
JÚNIOR OR 5
Jornada 12
|
Ch Mataró
17-12 16:00
4 - 6
Hoquei Figueres
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 13
|
Ch Mataró
16-12 20:00
3 - 3
Patí Vic
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 12
|
Cp Jonquerenc
10-12 17:30
7 - 3
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 11
|
Ch Mataró
03-12 12:30
10 - 5
Hoquei Patins Tona
JÚNIOR OR 5
Jornada 11
|
Ch Mataró
02-12 15:15
2 - 7
Girona Ch
JÚNIOR OR 5
Jornada 10
|
Reus Deportiu Virginias
26-11 18:30
11 - 2
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 10
|
Ce Arenys De Munt
24-11 21:10
4 - 5
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 9
|
Ch Mataró
19-11 12:30
3 - 2
Ch Olot
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 8
|
Ch Mataró
12-11 17:15
1 - 7
Hoquei Club Salt
JÚNIOR OR 5
Jornada 8
|
Ch Mataró
11-11 14:00
2 - 3
Club Pati Vilafranca A
JÚNIOR OR 5
Jornada 7
|
Ch Mataró
05-11 17:30
1 - 6
Ch Vila-Seca
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 6
|
Ch Mataró
29-10 11:30
5 - 3
Hoquei Figueres
JÚNIOR OR 5
Jornada 6
|
Ce Noia Freixenet B
28-10 11:15
2 - 6
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 5
|
Ch Sant Jordi
22-10 12:00
5 - 5
Ch Mataró
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 4
|
Ch Mataró
15-10 17:00
7 - 9
Girona Ch
JÚNIOR OR 5
Jornada 3
|
Ch Mataró
08-10 18:45
1 - 9
Reus Deportiu Virginias
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 2
|
Ch Mataró
01-10 12:30
9 - 3
Ch Palafrugell
JÚNIOR OR 5
Jornada 2
|
Ch Mataró
30-09 19:00
9 - 2
Club Patí Roda B
3ª CATALANA GRUP A
Jornada 1
|
Cp Blanes Atlètic
29-09 21:00
7 - 10
Ch Mataró B
3ª CATALANA GRUP A
Jornada 2
|
Ch Mataró B
24-09 18:00
4 - 7
C H Olot
2ª CATALANA GRUP B
Jornada 1
|
Geieg
23-09 19:30
1 - 11
Ch Mataró
FGRUPS FRIT RAVICH LLIGA CATALANA
Jornada 2
|
Igualada Hc
02-09 20:00
4 - 7
Ch Mataró
FGRUPS FRIT RAVICH LLIGA CATALANA
Jornada 1
|
Ch Mataró
26-08 20:00
3 - 8
Ce Noia Freixenet
2022-23
FASES FINALS COPA CATALANA JÚNIOR
FINAL
|
Ch Mataró A
28-05 18:00
2 - 2
Cp Vic B
FASES FINALS COPA CATALANA JÚNIOR
SEMIFINALS
|
Ch Mataró A
27-05 17:30
7 - 1
Hc Salt
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR
TORNADA QF
|
Torrelles Club Pati
17-05 21:00
3 - 6
Ch Mataró A
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR
ANADA QF
|
Ch Mataró A
12-05 21:30
10 - 3
Torrelles Club Pati
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR OR
TORNADA
|
Ch Mataró A
07-05 12:15
10 - 6
Cp Congrés - La Sagrera A
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR OR
ANADA
|
Cp Congrés - La Sagrera A
06-05 17:00
2 - 1
Ch Mataró A
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 6
|
Ch Mataró A
28-04 21:45
4 - 3
Hc Castellar A
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 4
|
Club D'esports Vendrell
23-04 18:00
4 - 4
Ch Mataró A
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 8
|
Ch Mataró
21-04 21:45
6 - 7
Hc Sentmenat
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 5
|
Club Pati Vilanova
16-04 11:30
2 - 3
Ch Mataró A
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 7
|
Ch Mataró
14-04 21:45
5 - 4
Ch Sant Jordi
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 6
|
Ch Mataró
31-03 21:30
2 - 5
Ch Caldes Recam Làser
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 3
|
Hc Castellar A
26-03 12:30
6 - 8
Ch Mataró A
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 5
|
Ch Olot B-Sensible
25-03 11:45
4 - 3
Ch Mataró
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 4
|
Hc Sentmenat
19-03 12:30
3 - 5
Ch Mataró
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 2
|
Ch Mataró A
12-03 17:15
4 - 3
Club Pati Vilanova
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 3
|
Ch Sant Jordi
10-03 21:00
4 - 5
Ch Mataró
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 6 OR
Jornada 1
|
Ch Mataró A
03-03 21:45
7 - 1
Club D'esports Vendrell
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 2
|
Ch Caldes Recam Làser
26-02 12:30
5 - 5
Ch Mataró
JÚNIOR OR 1
Jornada 18
|
Ch Mataró A
19-02 12:30
14 - 2
Hc Sentmenat
2CAT GRUP 3-1 2ªFASE
Jornada 1
|
Ch Mataró
17-02 22:00
4 - 4
Ch Olot B-Sensible
JÚNIOR OR 1
Jornada 17
|
Club Patí Voltregà
10-02 20:45
8 - 0
Ch Mataró A
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 14
|
Ch Mataró
05-02 18:45
2 - 2
Girona Ch
JÚNIOR OR 1
Jornada 16
|
Ch Mataró A
05-02 17:15
6 - 4
Cp Vilafranca
JÚNIOR OR 1
Jornada 15
|
Martinelia Cp Manlleu
29-01 19:15
3 - 1
Ch Mataró A
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 13
|
Ch Mataró
29-01 12:30
6 - 1
Shum Alea
TERCERA CATALANA 1A
Jornada 13
|
Hc Sentmenat
27-01 21:30
4 - 8
Ch Mataró
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 12
|
Cp Roda
22-01 17:45
4 - 5
Ch Mataró
JÚNIOR OR 1
Jornada 14
|
Ch Mataró A
20-01 20:30
3 - 5
Reus Deportiu Virginias
TERCERA CATALANA 1A
Jornada 11
|
Ch Mataró
15-01 12:45
2 - 2
Cp Congrés - La Sagrera
JÚNIOR OR 1
Jornada 13
|
Ch Mataró A
15-01 11:15
1 - 4
Ch Mollerussa
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 11
|
Ch Mataró
13-01 20:30
4 - 3
Hoquei Patins Tona
JÚNIOR OR 1
Jornada 12
|
Cp Vic B
16-12 21:45
5 - 9
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 11
|
Igualada Hc C
11-12 17:15
4 - 5
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 9
|
Hc Sentmenat
09-12 21:30
3 - 9
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 10
|
Hc Palau Plegamans A
03-12 12:30
2 - 3
Ch Mataró A
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 9
|
Ch Mataró
02-12 20:30
3 - 6
Cp Sant Celoni
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 8
|
Cp Vic
25-11 21:30
2 - 6
Ch Mataró
JÚNIOR OR 1
Jornada 7
|
Cp Vilafranca
13-11 13:45
1 - 5
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 6
|
Ch Mataró A
06-11 13:00
2 - 5
Martinelia Cp Manlleu
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 5
|
Ch Mataró
05-11 17:15
5 - 3
Cp Roda
JÚNIOR OR 1
Jornada 5
|
Reus Deportiu Virginias
29-10 10:00
4 - 3
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 4
|
Ch Mollerussa
23-10 18:30
6 - 1
Ch Mataró A
JÚNIOR OR 1
Jornada 2
|
Ch Mataró A
16-10 12:30
8 - 7
Igualada Hc C
JÚNIOR OR 1
Jornada 3
|
Ch Mataró A
09-10 11:30
2 - 3
Cp Vic B
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 3
|
Ch Mataró
08-10 20:00
3 - 3
Geieg
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 2
|
Cp Sant Celoni
01-10 20:00
5 - 1
Ch Mataró
SEGONA CATALANA 3A
Jornada 1
|
Ch Mataró
25-09 17:30
3 - 4
Cp Vic
JÚNIOR OR 1
Jornada 1
|
Ch Mataró A
25-09 12:45
6 - 5
Hc Palau Plegamans A
2021-22
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR
QUARTS DE FINAL
|
Girona Ch
12-06 16:00
5 - 3
Ch Mataró A
ELIMINATÒRIES COPA CATALANA JÚNIOR
VUITENS DE FINAL
|
Ch Mataró A
11-06 14:30
5 - 0
Hc Sentmenat
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 10
|
Ch Mataró A
22-05 19:00
7 - 4
Unió Esportiva La Garriga
JÚNIOR COPA FEDERACIÓ GRUP 5
Jornada 9
|
Club Patí Manresa
15-05 15:00
5 - 11
Ch Mataró B
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 9
|
Cp Vic B
14-05 16:30
5 - 1
Ch Mataró A
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 8
|
Ch Mataró A
08-05 13:00
7 - 3
Hc Castellar A
1CAT GRUP A2
Jornada 10
|
Geieg
04-05 20:30
7 - 3
Club Hoquei Mataró
3CAT GRUP 1-1
Jornada 8
|
Fc Martinenc
01-05 20:45
5 - 4
Ch Mataró A
1CAT GRUP A2
Jornada 9
|
Club Hoquei Mataró
01-05 13:55
4 - 4
Cp Vic
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 7
|
Wings Sdespanyol
30-04 16:00
2 - 2
Ch Mataró A
3CAT GRUP 2-1
Jornada 7
|
Ch Mataró B B
24-04 17:00
3 - 8
Lleida Llista Blava
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 5
|
Unió Esportiva La Garriga
10-04 18:00
4 - 5
Ch Mataró A
3CAT GRUP 2-1
Jornada 6
|
Club Olesa Pati
10-04 12:30
3 - 2
Ch Mataró B B
3CAT GRUP 1-1
Jornada 5
|
Ch Mataró A
08-04 21:30
8 - 6
Unió Esportiva D'horta
3CAT GRUP 2-1
Jornada 5
|
Ch Mataró B B
03-04 18:30
7 - 3
Ch Juneda
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 4
|
Ch Mataró A
03-04 12:00
4 - 3
Cp Vic B
1CAT GRUP A2
Jornada 5
|
Club Hoquei Mataró
27-03 18:15
3 - 5
Geieg
3CAT GRUP 1-1
Jornada 4
|
Ch Mataró A
27-03 16:45
7 - 4
Fc Martinenc
3CAT GRUP 2-1
Jornada 4
|
Ch Mataró B B
27-03 12:15
6 - 4
Ch Mollerussa
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 2
|
Ch Mataró A
26-03 22:00
5 - 0
Wings Sdespanyol
1CAT GRUP A2
Jornada 4
|
Cp Vic
20-03 18:00
2 - 4
Club Hoquei Mataró
JÚNIOR COPA CATALANA GRUP 3
Jornada 3
|
Hc Castellar A
20-03 12:20
2 - 2
Ch Mataró A
3CAT GRUP 2-1
Jornada 3
|
Lleida Llista Blava
13-03 20:00
9 - 5
Ch Mataró B B
3CAT GRUP 1-1
Jornada 3
|
Unió Esportiva Hoquei Barberà B
13-03 12:00
3 - 3
Ch Mataró A
1CAT GRUP A2
Jornada 3
|
Club Hoquei Mataró
11-03 21:45
1 - 5
Foment Deportiu Cassanenc
3CAT GRUP 2-1
Jornada 2
|
Ch Mataró B B
06-03 17:00
5 - 1
Club Olesa Pati
1CAT GRUP A2
Jornada 2
|
Ue D'horta
05-03 19:00
7 - 1
Club Hoquei Mataró
3CAT GRUP 2-1
Jornada 1
|
Ch Juneda
26-02 19:00
4 - 6
Ch Mataró B B
1CAT GRUP A2
Jornada 1
|
Club Hoquei Mataró
26-02 13:55
2 - 5
Club Hoquei Lloret
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 6
|
Ch Mataró A
19-02 18:15
6 - 7
Unió Esportiva D'horta A
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 5
|
Ch Vila-Seca
12-02 18:45
2 - 5
Ch Mataró A
3CAT 2B
Jornada 12
|
Cp Masquefa
09-02 20:45
4 - 3
Ch Mataró B B
1CAT 1A
Jornada 14
|
Club Hoquei Farners
06-02 18:00
5 - 4
Club Hoquei Mataró
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 4
|
Ch Mataró A
06-02 12:15
1 - 7
Reus Deportiu Virginias A
JUN PL 3
Jornada 13
|
Club Hoquei Patins Sant Feliu
05-02 17:30
8 - 3
Ch Mataró B
1CAT 1A
Jornada 12
|
Ch Santa Perpetua
03-02 21:45
4 - 0
Club Hoquei Mataró
3CAT 1B
Jornada 13
|
Ch Mataró A
30-01 15:45
8 - 4
Chp Bigues I Riells
3CAT 2B
Jornada 13
|
Ch Mataró B B
30-01 12:30
5 - 4
Igualada Hc
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 3
|
Unió Esportiva D'horta A
29-01 16:00
5 - 6
Ch Mataró A
1CAT 1A
Jornada 13
|
Club Hoquei Mataró
28-01 21:45
2 - 3
Ce Arenys De Munt
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 2
|
Ch Mataró A
23-01 17:00
4 - 6
Ch Vila-Seca
3CAT 1B
Jornada 12
|
C H Arenys De Mar Vialser
22-01 18:30
3 - 8
Ch Mataró A
JÚNIOR OR PREFERENT 2P
Jornada 1
|
Reus Deportiu Virginias A
16-01 17:30
4 - 2
Ch Mataró A
JUN PL 3
Jornada 11
|
Club Vilassar Hoquei
15-01 17:30
3 - 5
Ch Mataró B
3CAT 2B
Jornada 11
|
Ch Mataró B B
14-01 20:15
4 - 3
Castellet
1CAT 1A
Jornada 10
|
Club Hoquei Mataró
19-12 13:55
2 - 5
Ch Caldes Recam Làser
JUN PL 3
Jornada 10
|
Ch Mataró B
18-12 17:15
12 - 3
Mollet Hc
JUN OR 2B
Jornada 10
|
Cp Sant Ramon
18-12 10:00
1 - 9
Ch Mataró A
JUN PL 3
Jornada 5
|
Cp Congrés – Lsem C
12-12 18:30
4 - 4
Ch Mataró B
3CAT 2B
Jornada 9
|
Ch Mataró B B
12-12 12:00
9 - 3
Hc Sentmenat
1CAT 1A
Jornada 9
|
Orkla Bigues I Riells
11-12 19:15
3 - 3
Club Hoquei Mataró
1CAT 1A
Jornada 8
|
Club Hoquei Mataró
28-11 19:00
4 - 5
Club Hoquei Patins Sant Feliu
3CAT 2B
Jornada 8
|
Cp Corbera
28-11 14:30
2 - 8
Ch Mataró B B
JUN OR 2B
Jornada 8
|
Ch Mataró A
28-11 10:15
12 - 3
Ch Palafrugell B
1CAT 1A
Jornada 7
|
Club Hoquei Mataró
21-11 13:55
1 - 6
Club Hoquei Farners
JUN OR 2B
Jornada 7
|
Cp Sant Celoni B
20-11 19:00
8 - 0
Ch Mataró A
3CAT 1B
Jornada 5
|
Ch Mataró A
19-11 21:30
10 - 7
C H Arenys De Mar Vialser
3CAT 2B
Jornada 6
|
Igualada Hc
14-11 18:10
3 - 2
Ch Mataró B B
3CAT 1B
Jornada 6
|
Chp Bigues I Riells
14-11 12:30
6 - 12
Ch Mataró A
JUN OR 2B
Jornada 6
|
Ch Mataró A
13-11 16:30
1 - 3
Lleida Llista Blava A
1CAT 1A
Jornada 6
|
Ce Arenys De Munt
12-11 21:00
3 - 1
Club Hoquei Mataró
1CAT 1A
Jornada 5
|
Club Hoquei Mataró
07-11 13:30
1 - 2
Ch Santa Perpetua
3CAT 2B
Jornada 5
|
Ch Mataró B B
07-11 12:00
4 - 5
Cp Masquefa
JUN OR 2B
Jornada 5
|
Ch Mataró A
07-11 10:30
11 - 3
Cp Sant Ramon
1CAT 1A
Jornada 4
|
Club Hoquei Mataró
24-10 13:15
6 - 5
Club Patí Voltregà
3CAT 1B
Jornada 4
|
Club Vilassar Hoquei A
23-10 17:30
7 - 2
Ch Mataró A
3CAT 2B
Jornada 4
|
Castellet
22-10 21:20
4 - 14
Ch Mataró B B
JUN OR 2B
Jornada 3
|
Ch Palafrugell B
17-10 11:30
3 - 4
Ch Mataró A
3CAT 2B
Jornada 2
|
Hc Sentmenat
15-10 21:30
0 - 10
Ch Mataró B B
1CAT 1A
Jornada 3
|
Ch Caldes Recam Làser
10-10 11:45
6 - 5
Club Hoquei Mataró
3CAT 1B
Jornada 3
|
Ch Mataró A
09-10 17:00
7 - 9
Club Patí Centelles
1CAT 1A
Jornada 2
|
Club Hoquei Mataró
03-10 13:30
3 - 3
Orkla Bigues I Riells
JUN OR 2B
Jornada 2
|
Ch Mataró A
02-10 18:15
1 - 6
Cp Sant Celoni B
1CAT 1A
Jornada 1
|
Club Hoquei Patins Sant Feliu
26-09 18:45
4 - 1
Club Hoquei Mataró
3CAT 2B
Jornada 1
|
Ch Mataró B B
26-09 12:15
10 - 1
Cp Corbera
JUN OR 2B
Jornada 1
|
Lleida Llista Blava A
25-09 16:00
4 - 2
Ch Mataró A
Estadístiques
2021-22
Partits jugats:
76
Gols:
2
Tarjetes blaves:
0
Tarjetes vermelles:
0
2022-23
Partits jugats:
49
Gols:
0
Tarjetes blaves:
0
Tarjetes vermelles:
0
2023-24
Partits jugats:
50
Gols:
0
Tarjetes blaves:
2
Tarjetes vermelles:
0